NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

BWT

BWT jest liderem wśród europejskich marek oferujących zaawansowane technologicznie produkty do uzdatniania wody. Dewizą marki jest jakość produkowanych urządzeń, przekładająca się na jakość wody. Ta z kolei wpływa na stan instalacji, zużycie energii, środków myjących, pojawianie się osadów czy korozji.

Szeroki wybór produktów BWT przeznaczonych do uzdatniania wody

Producent zadbał o to, by jego klienci mogli korzystać z dobrej wody w całym domu, proponując:

  • filtry mechaniczne, które chronią instalację przed awariami wywoływanymi na przykład przez drobinki piasku i gwarantują najwyższe standardy higieny poprzez zapobieganie przedostawaniu się zanieczyszczeń do instalacji wodnej. Dzięki nim wyeliminowane zostają problemy: kapiących kranów, zatkanych zaworów czy niedrożnych odpływów. Wybrać można, w zależności od potrzeb, filtry z wkładem wymienny, z płukaniem lub specjalne;
  • zmiękczacze, dzięki którym możliwe jest korzystanie na co dzień z miękkiej, perłowej wody z niewielką zawartością wapnia powodującego powstawanie osadów na całej domowej instalacji wodnej. Twarda woda powoduje, że wszystkie domowe sprzęty, które mają z nią kontakt, wyeksploatowują się szybciej, ulegają awariom lub potrzebują częstszych napraw.

Wybór urządzenia zależny jest od potrzeb użytkowników i chemicznych właściwości dostępnej w domu wody. Spośród szerokiej gamy produktów BWT można dobrać rozwiązania dokładnie odpowiadające naszym wymaganiom.

Zmiękczanie wody w kuchni i łazience

Zadbanie o zdrową wodę szybko przeniesie zauważalne efekty w postaci lepszej kondycji skóry czy włosów, ale też poprawi wizualne aspekty armatury łazienkowej i kuchennej.

  • Naszemu zdrowi bez wątpienia przysłużą się dzbankowe filtry do wody BWT Gourmet dostępne w wersjach Mg²+ oraz Mg²+ silver-free. Pierwsze redukują zawartość wapnia i substancji wpływających na mak wody kranowej, a równocześnie wzbogacają ją o składniki potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, jak magnez; drugie – wychwytują cząsteczki srebra, wytrącane w procesie filtracji. Woda, która przepłynie przez tego typu filtr, wydobędzie cały aromat kawy i herbaty.
  • By pozbyć się osadów wapiennych należy zamontować pod baterią prysznicową kompaktowe, proste w użyciu urządzenie służące do uzdatniania wody, jakim jest BWT Quick&Clean. Dzięki niemu na armaturze nie pojawią się już zacieki i osady z mydła.

Warto dbać o siebie i o swoje otoczenie – miękka woda do picia, do kąpieli czy do prania z pewnością z tym pomoże.

Urządzenia BWT eliminują z wody mikroorganizmy

Bezsprzecznym atutem produktów BWT jest najwyższy możliwy do osiągnięcia poziom higieny. Wiele czynników wpływa na namnażanie się mikroorganizmów w instalacjach wodnych.

Najgroźniejsze są bakterie Legionelli. Pewna ich ilość może występować w wodzie pitnej, ale ich nadmiar wywołuje stany chorobowe. Można tego uniknąć, wybierając sprawdzone produkty do uzdatniania wody pitnej – ich szeroki wybór znajdziemy w ofercie BWT.

TOP